Uğur Yanıkel'in ölüm nedeni !

Uğur Yanıkel ölüm nedeni ; Halk TV'nin YouTube Koordinatörü olarak görev yapan Uğur Yanıkel'in düşmeye bağlı bel omurunun kırıldığı ve aort damarının yırtıldığı öğrenildi.

Uğur Yanıkel'in ölüm nedeni !

Uğur Yanıkel ölüm nedeni ; Halk TV'nin  YouTube Koordinatörü olarak görev yapan Uğur Yanıkel'in düşmeye bağlı bel omurunun kırıldığı ve aort damarının yırtıldığı öğrenildi.

MOBESE kayıtlarına göre, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde 24 Aralık tarihinde Beşiktaş Vodafone Park Stadı'nın yanında bulunan parktan düştüğü öğrenilen, 3 metre yüksekten atlayıp yerde hareketsiz kalan ve olaydan birkaç saat sonra ölü bulunan Halk TV YouTube koordinatörü Uğur Yanıkel'in otopsi ön sonucu açıklandı.

Uğur Yanıkel, geçtiğimiz cumartesi günü hayatını kaybetmiş, İstanbul Emniyeti'nin yaptığı çalışma sonucunda, Uğur Yanıkel’in Beşiktaş Vodafone Park Stadı'nın yanında bulunan parkta dengesini kaybederek yaklaşık 3 metrelik yükseklikten düştüğü belirlenmişti.

Yerde bir saate yakın baygın halde yatan Uğur Yanıkel’i bu süre içerisinde kimsenin fark etmeği tespit edilirken, olay gecesi ambulansla Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Yanıkel, burada hayatını kaybetmişti.

Uğur Yanıkel'in cenazesi pazar günü memleketi Ardahan’da toprağa verildi.

Ön otopsi sonucu açıklanan Uğur Yanıkel'in yüksekten düşmeye bağlı olarak aort damarı yırtılması ve bel omuru kırılması yaşadığı ve hayatını bu sebeplerle kaybettiği açıklandı.