Sinan Burhan Mansur Yavaşın Halkı Aldattığını Söylüyor

Sinan BURHAN Ak Parti Altındağ Belediyesi Meclis Üyesi, Mansur YAVAŞ'ın Su İndirimi konusunda halkı aldattığını meclis kürsüden söyledi. 

Sinan BURHAN Ak Parti Altındağ Belediyesi Meclis Üyesi, Mansur YAVAŞ'ın Su İndirimi konusunda halkı aldattığını meclis kürsüden söyledi. 

Ankaralıların Şok Olacağı Bir Bilgi

Sinan BURHAN ''Ankaralıların şok olacağını bir bilgi vermek istiyorum. Ankara Büyük Şehir Belediyesinde bir tek kuruş su da indirim yapılmadı'' dedi.

ABB.'si 300.000 Masaj Kişi Civarında Vatandaşa Mesaj Gönderdi

Ayrıca 'Ankara Büyük Şehir Belediyesinin' Suda indirim yapmadı peki ne yaptı, şu an kış  yaklaşırken yaklaşık 3000 bin kişiye mesaj gönderek biz kömür yardımını kesiyoruz, et yardımını kesiyoruz, buğday yardımını kesiyoruz, ilaç yardımını kesiyoruz, tohum yardımını kesiyoruz, '' cümlesini kullandı. 

Sinan BURHAN, mesaj göndermenin gerekçesi ''Yalan Bu, Tiyatro Bu'' dedi. Bütün Ankaralılara seslendiğini 1 tek kuruş su fiyatlarının inmediğini belirtti. Ortada büyük bir yalanın olduğunu söyledi.

Havuz medyasına seslenerek  '' Su indirimi yapılmadığı halde Neden Fakirin, gariban, gulebanın neden yardımını kesmekle tehtit ediliyor. İndirim yapmıyorsunuz, bu ilizyonu ben ortaya koymak istiyorum,'' Su fiyatlarını kimsenin indirmediğini açıkladı.

Sinan Burhan Pazartesi günü Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı ''su fiyatlarını indirdiğini söylesin ben istifade edeceğim'' , Daha sonrasında Mansur YAVAŞ'ın yalan söylediği için istifa etmesi lazım, Ankaralıların onuruyla oynayamaz diye kürsüden meydan okudu.