Selamet Uluslararası İnsani Yardım Derneği İzmir İl Başkanlığı Toplantısı Gerçekleştirildi.

GÜNCEL HABERLER ÖZEL HABER SON DAKİKA

23.09.2021 tarihinde İzmir-Hatay’da Selamet Derneği İzmir İl Başkanlığı Bir Toplantı Gerçekleştirdi.

Özgür MERTGENÇ’İN ev sahipliği yaptığı Selamet Derneği gönül dostları birlik ve beraberlik toplantısının açılış konuşmasını Selamet Derneği İzmir İl Teşkilat Başkanı Mustafa ÇAKIR yaptı.

Yaptığı konuşmada tüm gönül dostlarını birlik ve beraberlik içerisinde bu davaya gönül verenlerden Allah razı olsun dedi.

Selamet Derneği İzmir İl Başkanı Mehmet ATMACA ise şunları söyledi;

30.09.2021 tarihinde İzmir-Konak’ta Ercüment Bey İş Merkezi 5’nci katta yeni yerimizde İnşallah toplantılarımızı artık burada devam edeceğiz. Tüm dava arkadaşlarımızın bu davaya sahip çıktıkları için hepsinden Allah razı olsun.

Yeni yönetimi oluşturmak ve çeşitli kararlar almak için haftaya tüm gönül vermiş arkadaşlarımız Selamet Derneğimize bekliyoruz. İnşallah bundan sonra hep beraber güzel işler başaracağız.

Yüce mevla çıktığımız bu kutlu yolda bizleri muvaffak etsin inşallah. Herkesin dualarına ihtiyacımız var.

Bu konuya tüm camiamızın duyarlılık göstereceğine inanıyorum. Saygılarımla selamlıyorum Allah’a emanet olun diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Kapanış Konuşmasını Ev sahipliği yapan Özgür MERGENÇ yaptı;

Selamet Derneği İzmir İl Başkanlığına özellikle gençleri davet etti. Gelecek nesillere daha temiz manevi ve vicdani açıdan kendini yetiştirmiş bir nesil görmek istediklerini belirtti.

Bütün arkadaşları bu davaya sahip çıkmaya davet etti.

Bir sonra ki toplantı 30.09.2021 tarihinde saat= 19:00 da İzmir-Konak Ercüment Bey İş Merkezi Kat:5 te gerçekleştirecektir. Tüm İzmir halkı davetlidir.

Sohbet ortamı ve dualarla toplantı sona ermiştir.

Bir cevap yazın