Polatlı'da Cinayet Olayı Aydınlatıldı

Polatlı'da 24 yaşındaki Tülay Güçevin'in yol kenarında ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheliden 1'i, ifadesinde "Alkollüydük, araçtaki kan izinin nasıl araçta olduğunu bilmiyorum" dedi.

Polatlı'da Cinayet Olayı Aydınlatıldı

04 Aralık 2022 tarihinde Polatlı-Haymana Yolu Şeyhali Mahallesi mevkiindeki yol kenarında,  Tülay Güçevin'in (24) cesedi bulunmuştu.

Jandarma Polatlı İlçesinde yol kenarında bir ceset olduğu ihbarı alınmıştır. Ankara İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince alınan ihbar neticesinde süratle olay yerine intikal edilerek çalışmalara başlayarak, Tülay Güçevin vücudunda darp izlerine rastlandığı belirtilen, olay yerinde hayatını kaybettiği ve şüpheli şahıs/şahısların olay yerinden kaçtığı tespit edilmiş. 

Cinayet şüphelisi olarak tespit edilen S.D. ve S.M.S. adlı şahıslar yakalanmış, çıkarıldıkları mahkemece S.D. adlı şahıs tutuklanmış, S.M.S. adlı şahıs Adli Kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır. 

"Alkollüydük, araçtaki kan izinin nasıl olduğunu bilmiyorum"

Şüpheli S.D. verdiği ifadesinde, Olay günü beyaz marka aracımla, sevgilim olan Tülay Güçevin ile birlikte Haymana yolundaydık.

Daha sonra aramızda çıkan tartışmadan dolayı Tülay arabadan inmek istedi. O an ikimiz de alkollüydük. Ben de kendisini tam hatırlamadığım bir yerde indirdim.

Araçtaki kan izinin nasıl araçta olduğunu bilmiyorum. Ben kesinlikle kendisini ezmedim. Aracın sol ön çamurluğundaki hasarın nasıl meydana geldiğini alkollü olduğum için hatırlamıyorum. Aracım yere yakındır. Ben ezmiş olsam dahi aracın altına giremez. Bu cinayeti ben işlemedim. dedi.