KANAL 34’e ”YILIN TV KANALI” Ödülü

GÜNCEL HABERLER KAMU VE STK HABERLERİ ÖZEL HABER ŞİRKET HABERLERİ SON DAKİKA

Adana da 01 Burada PGM gösteri merkezinde düzenlenen törende, Adana da faaliyet gösteren Firmalara, Kamu Görevlileri, Belediye Başkanları, Yazarlar, Spor Adamları, Sivil Toplum Kuruluşları, Sanatçılara, Medya Mensuplarına ve alanlarında başarılı olan isimlere ödülleri verildi.

Geleneksel olarak 6. düzenlenen HDH Medya ”YILIN EN İYİLERİ” ödüllerinin verilmesinin organizasyonun düzenlenmesinde büyük etkin rol alan HDH Medya İmtiyaz Sahibi Sn. Ayşe ŞİNGİRİK, TÜMMED Tüm Medya Mensupları Dernek Başkanı Sn. Resul BOZKURT ve Hayata Dair Herşey Yayın Grubunun zorlu ve yoğun çalışması sonucu güzel bir organizasyona imza atıldı.

“Yılın TV Kanalı” ödülü KANAL34 ailesine verildi. İstanbul Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Dijital Medya Derneği Başkanı Adil Koçalan; Yılın TV Kanalı ödülünü alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Programlarının yoğunluğundan dolayı ödül törenine katılamayan Adil Koçalan; HDH Medya Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.

HDH Medya Grubunun bu görkemli açılışında ödüller yerini bulurken çok değerli bürokratlar, siyasiler, iş adamları, yazarlar, menajerlerin yanı sıra Adana’nın değerli misafirleri ağırlamanın haklı gururu yaşandı.

Muhteşem ve görkemli bu törenin sonunda toplu olarak fotoğraf çekimi yapılmıştır.

Bir cevap yazın