HDH Medya 6. Yıl Dönümü Ödülleri Sahiplerini Buldu

GÜNCEL HABERLER KAMU VE STK HABERLERİ ÖZEL HABER ŞİRKET HABERLERİ

Adana da 01 Burada PGM gösteri merkezinde düzenlenen törende, Adana da faaliyet gösteren Firmalara, Kamu Görevlileri, Belediye Başkanları, Yazarlar, Spor Adamları, Sivil Toplum Kuruluşları, Sanatçılara, Medya Mensuplarına ve alanlarında başarılı olan isimlere ödülleri verildi.

Geleneksel olarak 6. düzenlenen HDH Medya ”YILIN EN İYİLERİ” ödüllerinin verilmesinin organizasyonun düzenlenmesinde büyük etkin rol alan HDH Medya İmtiyaz Sahibi Sn. Ayşe ŞİNGİRİK, TÜMMED Tüm Medya Mensupları Dernek Başkanı Sn. Resul BOZKURT ve Hayata Dair Herşey Yayın Grubunun zorlu ve yoğun çalışması sonucu güzel bir organizasyona imza atıldı.

HDH Medya Grubunun bu görkemli açılışında ödüller yerini bulurken çok değerli bürokratlar, siyasiler, iş adamları, yazarlar, menajerlerin yanı sıra Adana’nın değerli misafirleri ağırlamanın haklı gururu yaşandı.

https://www.facebook.com/1323251931/videos/6123870811016849/

Ödül töreni dağıtımı sonunda Sn. Resul BOZKURT beye bir sürpriz yapılarak TÜMMED Ankara İl Temsilcisi ve Uz. Çvş. Global Akademi Başkan Yardımcısı Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan, emekli olmuş, şehit olmuş ve gazi olan Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kahraman Evlatları Uzman Çavuşlar adına şükran plaketi taktim edilerek teşekkürlerini ilettiler.

Muhteşem ve görkemli bu törenin sonunda toplu olarak fotoğraf çekimi yapılmıştır.

Bir cevap yazın