GOG’da Worms Revolution Ücretsiz Oldu!

GOG, tüm kullanıcılarına Worms Revolution'ı ücretsiz veriyor. Oyunun değeri 199 TL

GOG'da Worms Revolution 30 Aralık’a Kadar Ücretsiz

Kış sezonunun ve Noel’in gelmesi nedeniyle birçok oyun ve oyun mağazası, kullanıcılarına sürprizler yapmaya başladı. Noel sebebiyle hediye verme akımını GOG’da katıldı ve Worms Revolution, platformda ücretsiz oldu. Önümüzdeki 72 saat boyuncWorms Revolution Gold Edition’ın ücretsiz bir kopyasını GOG hesabınızla elde edebilir ve oyun koleksiyonunuza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Şimdi alın, sonsuza kadar saklayın! Ücretsiz harika bir oyun daha. Worms Revolution, klasik sıra tabanlı strateji serisinin PC'ye gelecek en yeni oyunudur

Worms Revolution şimdiye kadarki en yıkıcı oyunlarına geri döndüler. Muhteşem, elle çizilmiş 2B görünüm, yepyeni silahlar, zanaatkarlığın, araçların ve binaların tanıtımı ve ayrıca çok sevilen bazı klasik silahların ve oynanışın geri dönüşü ile Worms W.M.D, şimdiye kadarki en iyi Worms Revolution deneyimidir.

Worms Revolution, 2012’de PC’de piyasaya sürüldü. Popüler serinin bu oyunu, markanın hayranlarının sevdiği 3D grafiklere ve 2D oynanışa sahip. Oyunda solucanlar için sınıflar seçebilir ve çeşitli şapkalar, gözlükler gibi şeylerle onları özelleştirebilirsiniz. Oyunun aynı zamanda tek kişilik oynanışının yanı sıra çok oyunculu mod seçeneği de mevcut. Ancak çevrimiçi mod, DRM’siz sürümde desteklenmiyor.

Ek olarak ücretsiz kampanyadan faydalandığınızda, oyun için yayınlanan tüm ek içeriklere de sahip olacaksınız. Açık olmak gerekirse, Gold Edition’a dahil olan dört DLC alacaksınız, böylece oyundaki yeni görevlerin, temaların ve silahların tadını çıkarabileceksiniz.

Bu fırsat sadece 30 Aralık’a kadar geçerli olacak.

Bu ücretsiz oyun için bazı detaylar.

Hem kampanya hem de bulmaca görevlerini içeren kapsamlı tek oyunculu modu oynamayı seçin veya çevrimiçi veya yerel oyun yoluyla doğrudan çok oyunculu savaşa dalın. İlk kez dinamik su, fizik nesneleri ve solucan sınıflarının dahil edildiğini görün! Hangi sınıflarla oynadığınızı, neye benzediklerini ve hatta nasıl konuştuklarını seçerek deneyiminizi özelleştirin!

Oyunu ücretsiz olarak nasıl talep ederiz?

Tüm talimatları bir sonraki sayfada bulacaksınız. Lütfen dikkatlice okuyunuz!

» OYUN'u buradan ÜCRETSİZ edinin!

Bu ücretsiz oyunu nasıl alacağınızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, yorumlara bir göz atın! Bir soru sormaktan çekinmeyin veya sadece bir not ekleyin! Destansı topluluğumuz size kesinlikle yardımcı olacaktır.