Ekrem Coşkun Döner Şentepe

GURME VE LEZZET

Ekrem coşkun, ekrem coşkun döner, ekrem coşkun şentepe, ekrem coşkun kim, ekrem coşkun sipariş, ekrem coşkun fiyat, Ekrem Coşkun Şikayet,

EKREM COŞKUN DÖNER

GURME NOTU: 6

Bu günkü gurme durağımız Ankara, Yenimahallenin Şentepe semtinde olan Ekrem Coşkun Döner

Ufak bir mekan ama semt de bulunan bu tarz iş yapan yemek mekanı olarak rakip firmalar bulunmaktadır. Fiyat olarak diğer emsallerine göre biraz yüksek bulunmakta.  Ekmek arası garnitür çeşitliği yok hatta neredeyse ekmek arasında garnitür yok gibi. Diğer komşu firmalarda daha fazla garnitür çok fazla.

Et döner klasik et dönerlerden biraz daha farklı normal et döner gibi değil sanki başka malzemelerden kıyma çekilerek yapılmış. Görsellerde paylaşılan döönerler verilen döner tarzında aynı değil.

Döneri kesenler ekmek arasına koyarken tartıya çok hızlı bir şekilde koydukları için kaç gram koyduklarını göremiyorsunuz belkide vaad edilen gramajdan daha eksik koydukları izlenimi vermektedirler.

YORUMUM: Et içeriği ve tadımı klasik et döner tadında değil ve ağızda et döner tadı bırakmamaktadır. Bu tarz döner yiyecek olduğumda eğer damak tadımı düşünmesem başka mahalle arasındaki klasik dönercilerden yemeyi tercih ederim. Kanaatimce damak tadınız yoksa eğer benim için önemli değil sadece karnım doysun derseniz siz bilirsiniz.

Bir cevap yazın