BOTAN BOHTİ Aileleri Sosyal Yarımlaşma Dayanışma Kültür ve Derneği Merkezi Açılışını İzmir’de Görkemli Bir Törenle Gerçekleştirdi.

BİLGİ HABER KAMU VE STK HABERLERİ ÖZEL HABER SON DAKİKA

08.08.2021 tarihinde saat : 14:30 da İzmir Konak’ta BOTAN Eğitim ve Kültür Derneği Merkezi Açılış Töreni Görkemli Bir Açılışa Ev Sahipliği Yaptı.

Açılışa çok sayıda davetli Siyasi ve STK yöneticilerin yanında kanaat önderlerininde hazır bulunduğu dikkatten kaçmadı.

Açılış konuşmasının ardından dualarla açılan Yeni merkezin hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu.

Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan BOTAN Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Sayın Erhan GEZER şunları söyledi:

Artık Aşiretimizin ve camiamızın ayrıca bizlere gönül veren tüm dostlarımızı kucaklayacağımız bir yuvaya kavuşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

Buranın oluşumunda emeği geçen başta dernek yöneticilerimiz olmak üzere desteklerini bizlerden esirgemeyen siz değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunar vatana ve millete ayrıca tüm camiamıza hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum, sözleriyle konuşmasına son verdi.

Ardından Uzman Çavuşlar Global Akademi Başkanı Gafur OTURAK, Başarı Plaketini BOTAN Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Erhan GEZER’E taktim etti.

Coşkulu bir kalabalığın katıldığı açılış töreni davetliler ile yapılan sohbet ve yeni genel merkezin tanıtılmasını müteakip sona erdi.

Block Title

Gizlilik İlke ve Politikası

Haberalmaajansi.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

Haberalmaajansi.com internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette Haberalmaajansi.cominternet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

Haberalmaajansi.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. Haberalmaajansi.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve Haberalmaajansi.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

Haberalmaajansi.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

Haberalmaajansi.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Haberalmaajansi.com

Bir cevap yazın