Avatar 2 resmi fragmanı yayınlandı

Merakla beklenen bilim kurgu devam filminin 16 Aralık'ta vizyona girmesinden birkaç hafta önce Avatar 2 resmi fragmanı 20th Century Studios tarafından yayınladı. Serinin ikinci bölümü, Jake Sully'i kötü karakter Albay Quaritch ile bir kez daha karşı karşıya getiriyor.

Avatar 2 resmi fragmanı, Pandora'nın yeni görüntülerini ortaya çıkarıyor

2154'te geçen orijinal filmden on yıl sonrasını konu alan fragman, Jake ve Neytiri'nin bir aile olarak yakınlaşmasını gösteriyor. İzleyicilere çiftin Na'vi çocuklarına daha derin bir bakış veriliyor: Neteyam (Jamie Flatters), Lo'ak (Britanya Dalton), Tuktirey (Trinity Bliss) ve Kiri (Sigourney Weaver, seriye yeni bir rolle dönüyor).

16 Aralık 2022'de gösterime girecek olan filmde Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement ve Kate Winslet gibi önemli oyuncular yer alıyor.

İlk Avatar'da olduğu gibi, Cameron yönetmenliğin yanı sıra "Avatar: The Way of Water"ın yazıp yapımcılığını ve kurgusunu yaptı. Avatar 2 resmi fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.