Ankaragücü Ailesi Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Sevgi Evleri’ni ziyaret etti

Ankaragücü Başkanı Sayın Faruk Koca, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular, Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Sevgi Evleri’ni ziyaret etti.

Ankaragücü Ailesi Ankara Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Sevgi Evleri’ni ziyaret etti

1910 İmalat-ı Harbiyeliler Derneği’nin organizasyonuna Başkan Sayın Faruk Koca, Başkan Vekili Sayın Zeynep Karamancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Cengiz Gökay ve Sayın Mert Kızılırmak, Basın Sözcüsü Sayın Hüseyin Aytekin, Teknik Direktör Sayın Ömer Erdoğan, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Ziyarete Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Musa Şahin ve müdürlük yetkilileri de katıldı.

Ziyaret öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan başkan Sayın Faruk Koca;

“İnsanlar, çocukluk anılarını unutamaz. Bu faaliyet 30 sene sonra bugünü yaşayan çocuklar için tatlı bir anı olacak. Bu insani bir dokunuş, insani bir eylemdir. Yarın bizim maçımız var. Kamp dönemi ama insani bir durum için futbolcular, teknik ekip, hepimiz buradayız. Umarım hayırlı, bereketli olur. Bütün çocuklarımızı yarınki maçımıza davet ediyoruz. Galibiyet alırsak, bu çocukların dualarıyla, bereketleriyle olur diyor, onları maçımıza bekliyoruz.” dedi.

Teknik Direktör Ömer Erdoğan ise;

“Burada kalan çocuklarımız, evlatlarımız, hayata belki 1-0 mağlup başlıyorlar ama burada aldıkları eğitim, sevgi ve şefkatle 18 yaşına geldiklerinde müsabakayı 2-1 galip bitireceklerine inanıyorum. Kulüp olarak sosyal sorumluluk projelerinde katılmaktan çok mutluyuz. Bugün umarım genç kardeşlerimizin yüzünü güldürebilir, gelecekleriyle ilgili motive edebilirsek, bu bizim için 3 puandan daha önemlidir.” dedi.

Konuşmaların ardından kafile çocuklarla bir araya gelerek forma, tişört, bere ve boyama kitabı hediye etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Sayın Faruk Koca’nın hakemlik yaptığı maçta çocuklarla futbolcular karşı karşıya geldi. Maçın ardından çocuklara kupa hediye edildi.

(Ankaragücü)