Ankara Polatlı 'da Yol Kenarında Kadın Cesedi Bulundu!

Ankara'nın Polatlı ilçesinde gece yol kenarında bir kadın cesedi bulundu. Cesedin ol kenarına atılmış şekilde bulunan 22 yaşındaki T.Ü.’ye ait olduğu bidirildi.

Ankara Polatlı 'da Yol Kenarında Kadın Cesedi Bulundu!

Ankara da Polatlı ilçesi Şeyh Şamil Makallesinde gece geç saatlerde yol kenarında bir kadın cesedi bulundu. Cesedin kime ait olduğu tespit edildi.

Olay, gece saat 03.00 sıralarında Polatlı ilçesi Şeyhali Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre,Polatlı-Haymana yolunda bir kadının hareketsiz yattığını gören çevredeki vatandaşlar 112’yi arayarak yardım istedi.

2 ÇOCUK ANNESİ OTOMOBİL ÜZERİNDEN GEÇİLEREK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR

Olay yerine gelen jandarma ve sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Ölen kadının2 çocuk annesi Tülay GÜÇEVİN (22) olduğu belirlendi. İlk tespitlere göre darp edildikten sonra otomobil ile üzerinden geçilerek öldürüldüğü tahmin edilen kadının cesedi, otopsi yapılmak üzere Polatlı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Güçevin’in ölüm nedeni otopsi sonrası belirlenecek. Jandarma ekipleri olayla ilgili çalışma başlatırken, 2 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.